Please disable Adblock!
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie meble do pokoju 10latka?
anielica Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,358
Dołączył: May 2013
Reputacja: 4
Post: #1
Jakie meble do pokoju 10latka?
Jakie meble najlepiej wybrać do pokoju dziesięciolatka?
Zastanawiam się nad czymś, co będzie "rosło" razem z nim, żeby nie wymieniać ich znowu za 2-3 lata.
Znalazłam taką ofertę w Black Red White: http://www.brw.com.pl/mebloscianki/meblo...odziezowe/
Co myślicie o takich zestawach?
05-18-2014 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gasiorek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 327
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
Zestawy mogą być funkcjonalne. W ogóle w pokojach dzieci funkcjonalność to podstawa. Osobiście uważam, że najciekawszym meblem w takim pokoju jest komoda. Jest zwykle bardzo pakowna i spełnia w pokoju wiele funkcji. Polecam ciekawy artykuł o rożnych zastosowaniach komody: http://kobietawpracy.eu/wprowadz-mode-na-komode.html
05-19-2014 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maarta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
A do tego jakaś fajna pościel z jego ulubionym motywem!!! Ja zamówiłam już dwa razy z http://hippo-sklep.pl/ i mogę Wam polecic, bo świetna jakosc. Nie wyblakła po pierwszym praniu jak to zwykle bywa z pościelami w zwykłych sklepach. Także i dziecko zadowolone i mama Uśmiech) Polecam Wam !
05-21-2014 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
madżenta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 460
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
Też uważam, że najlepsze są meble które będą rosły razem z maluchem. Nie każdego stać w końcu na wymienianie mebli co dwa lata. Myślę, że takie meble powinny być też kolorowe i stymulować dziecko do działania - w tym wieku zaczyna się ono interesować wszystkim i intensywnie poznawać świat oraz zdobywać wiedzę. Przejrzyj sobie w internecie nowoczesne pokoje dla dziecka - być może któryś z nich Cię zainspiruje i urządzisz Twojemu dziecku coś w podobnym stylu.
07-30-2014 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
joann Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
A ja postawiłabym nie na meble dziecięce, ale na standardowe meble pokojowe, o coś takiego jak tutaj - http://meblowiec.pl/meble-pokojowe,c9.html. Dlaczego nie kupiłabym kolorowych dziecięcych mebli? z tego względu, że dzieci szybko rosną i za jakieś dwa-trzy lata trzeba będzie kupić nowe meble, bo stare będą zbyt kolorowe - to oczywiście tylko moje zdanie Uśmiech. Ale uważam, że decydując się na takie klasyczne meble pokojowe i tak możemy stworzyć w pokoju dziecka bajkowy i dziecięcy klimat np. wybierając fototapetę z postaciami z bajek, czy też decydując się na kolorowe dodatki Oczko
01-07-2016 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maarta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
Warto tez zainwestować w taki inhalator baby sanity jesli dziecko ma problemy z oddychaniem czy częstymi alergiami! Taki inhalator bardzo ładnie wygląda a korzyści z jego posiadania na pewno będą zauważalne!
01-28-2016 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewandia22 Offline
Banned

Liczba postów: 757
Dołączył: Sep 2013
Post: #7
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
Ja z kolei polecam wam przejrzeć ofertę w http://www.mebelio.pl/ . Moim zdaniem jest to bardzo dobry sklep meblowy, w którym znajdziecie nowoczesne meble w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, może wam też się spodobają takie meble.
08-30-2016 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maruda Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 901
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
Moim zdaniem najlepiej jest wybrać proste, uniwersalne meble. Jak dziecko dorośnie, to nie trzeba będzie ich wymieniać.
09-13-2016 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MissKate Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Jakie meble do pokoju 10latka?
(09-13-2016 01:01 PM)maruda napisał(a):  Moim zdaniem najlepiej jest wybrać proste, uniwersalne meble. Jak dziecko dorośnie, to nie trzeba będzie ich wymieniać.

Tez mam podobne zdanie na ten temat. Do tego takie meble można przyozdobić naklejkami na meble dziecięcymi ze sklepu fototapetka.eu i takie połączenie powinno być perfekcyjne i się doskonale sprawdzi w pokoju dziecięcym.
03-13-2017 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

drzwi katowice

rozdzielnice budowlane