Please disable Adblock!
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fast foody
Justa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Fast foody
Korzystacie z tego typu przybytków? Jak często? Wolicie pizzę czy hamburgera, a może kubełek z kurczakami? Oczko

Jestem w półśnie - gdzieś trzeba iść. A 300 tys. wciąż czeka, monety kolekcjonerskie krakow czeka... chodź ze mną !
03-14-2012 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marcepanna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Fast foody
Przyznam szczerze że czasem nie umiem sobie odmówić KFC - za to McDonaldsa omijam szerokim łukiem, a pizzę robię świetną w domu sama, więc pizzerii nie potrzebuję. No ale to KFC... Raz, dwa razy w miesiącu na pewno tak.

Zapuszczam http://www.ecolak.pl/ włosy!
1.11.2011 30 cm
teraz... 31 32 34 35 materace koło Warszawa 36 37 38 ... 70 Zdziwko
03-14-2012 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Brytfanka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Fast foody
Lubię fastfoody. Nie wiem czemu, bo w sumie uwielbiam dobre potrawy, a tam jest takie nic, ale... cóż, trzeba przyznać, że to jest smaczne nic.

It's http://www.nowpol.sklep.pl// gonna be le-gen-wait for it...-dary!
03-14-2012 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Goszka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Fast foody
Baaaardzo rzadko stołuję się w fastfoodach, a to dlatego, że odrzuca mnie zapach starego oleju Język muszę być naprawdę głodna żeby coś zjeść Język

Lista jest długa - czas spojrzeć na kartony ozdobne siebie z pryzmatu czasu. Czy to co zrobilismy jest warte tej http://www.myspeed.pllisty?
03-14-2012 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Justa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Fast foody
No ja przyznam szczerze że zdarza mi się wtrąbić hamburgera albo hotdoga na mieście, ale raczej w pizzeriach niż w wielkich sieciach typu MC czy KFC Oczko

Jestem w półśnie - gdzieś trzeba iść. A 300 tys. wciąż czeka, monety kolekcjonerskie krakow czeka... chodź ze mną !
03-15-2012 06:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KajaK Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Fast foody
Ja jestem wielką fanką KFC, niestety - i o ile na ogół się ograniczam i robię tam wypad raz w miesiącu na przykład, tak teraz w czasie ciąży w ciągu 6 miesięcy byłam chyba ze 20 razy jak nie lepiej, po prostu nie potrafię sobie odmówić Niezdecydowany

Pomyśl o własnym rozwoju:http://www.myspeed.pl Polecana strona - szyby pancerne łódź zobacz co możesz zyskać.
03-15-2012 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meLisa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Fast foody
Ja powiem z perspektywy matki - odkąd dzieciaczek pierwszy nam się urodził, niemal nie chodzimy z mężusiem do fastfoodów. Nie dlatego, że jesteśmy grubi albo nas nie stać - ale nie chcemy dawać złego przykładu dzieciaczkom. Jak patrzę na kolegów mojego Piotrusia w szkole, to mi ręce opadają - jak rodzice mogą tak zaniedbywać dzieci i ich wagę! Przynajmniej 1/3 jest zwyczajnie grubaśna. Nie uprawiają sportów nawet w większości. Mój synuś woli sobie na szczęście zjeść kalarepkę niż hamburgera, ale to nie jest też "owoc zakazany" - bo później mogłoby być tak, że jak zacznie sam gdzieś chodzić, to się zachłyśnie wolnością i będzie np. codziennie chodził na hot-dogaSmutny(((

http://www.youtube.com/watch?v=sP4NMoJcFd4 Wykrzyknik Uśmiech))), pisanie tekstów oraz age of empires online
03-15-2012 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MałaCzarna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Fast foody
od jakiegoś czasu nic z tych rzeczy. Trzymam się diety i staram się nawet nie przechodzić obok fastfodów żeby nie kusiło Duży uśmiech

To jest tylko ten grawerowanie laserem dzień w którym wszystko może się zdarzyć- otwórz oczy i popatrz - idzie do żeglarstwo mazury Ciebie ten dzień.
03-18-2012 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PrzebieglaGabriela Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Fast foody
Ja mam to szczęście, że fast foody mi po prostu... nie smakują. Zawsze wydaje mi się, że czuję w nich stary tłuszcz i że są generalnie nieświeże. W domu za to czasem robię sobie takie rzeczy "a'la" fast food - niby nie są najbardziej zdrowe na świcie, ale na pewno bardziej niż te na mieście, sama kontroluję, co do nich wkładamUśmiech

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy pisanie tekstów - copywriting, ponieważ wiedza jest ograniczona - forum komputerowe Albert Einstein Uśmiech
03-18-2012 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Fast foody
Ja zawsze jak wracam z treningu to z koleżankami zahaczamy o mc Szczęśliwy tłumaczymy sobie, że uzupełniamy to co spalilyśmy żeby nie czuć się źle hehe Szczęśliwy

ogłoszenia śląsk - najlepsze ogłoszenia na terenie śląska. meble wyprzedaż obejrzyj aktualne promocje.
03-19-2012 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

drzwi katowice

rozdzielnice budowlane