Please disable Adblock!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kominek w domu
Toporia11 Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 340
Reputacja: 0
kominek w domu
Hej Uśmiech Co sądzicie o kominkach w domu? Mi od zawsze się podobają i teraz staram się namówić męża, aby w taki zainwestować Uśmiech Myślę, że idealnie ocieplą atmosferę w pokoju i wprowadzą nowoczesność. Słyszałam sporo pozytywnego na temat montaż kominków - firma ponoć jest naprawdę profesjonalna oraz godna zaufania Uśmiech Czekam na Wasze opinie Uśmiech
11-10-2016 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
joann Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 465
RE: kominek w domu
Ja uważam, że kominek powinien być w każdym domu. Ładnie wygląda i nadaje charakteru pomieszczenia. Ja uwielbiam takie rzeczy. W dodatku można taki kominek wykorzystać jako system ogrzewania domu. Takie rozwiązania oferuje Darco. Tu jest ich wizytówka http://darco.blog.pl/. Zobaczcie sobie jak to fajnie wygląda i ile daje korzyści.
12-15-2016 11:16 AM
Lewandia22 Offline
Banned

Liczba postów: 757
Ja myślę, że na kominku ciekawie też mogą wyglądać cegły klinkierowe. Sprawdźcie sami, a być może także i was tego typu oferta zainteresuje.
03-16-2017 03:06 PM
lucy Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 877
Reputacja: 1
Kominek to fajna sprawa, naprawdę, sama bym chciała mieć
05-30-2017 08:21 AM
gasiorek Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 322
W Krakowie już nie wolno palić drewnem w kominku, można za to zapłacić spora karę. Drony sprawdzają co wydobywa się z kominów. Warto więc przy budowie czy remoncie domu pomyśleć o kominku gazowym, który nie zanieczyszcza środowiska tak jak kominek tradycyjny na drewno. Takie są kominki Helix, widok ognia w kominku wygląda identycznie jak w kominku opalanym drewnem. poza tym tski kominek jest bezpieczniejszy od tego opalanego drewnem.
10-09-2019 10:14 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

drzwi katowice

rozdzielnice budowlane