Forum Kobiet - forum dla kobiet. Kobieta i jej forum

Pełna wersja: Ogrodzenie - z czego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam pomysłu na fajne ogrodzenie, bo na wiosnę musimy się w końcu za to wziąć.
Myślałam o drewnianym, ale chyba nie podołamy konserwacji.
Druga opcja to metalowe i elementy kowalskie. Też całkiem nieźle się prezentują.
Co radzicie? Na co zdecydowaliście się u siebie?
Tylko, że o metalowe ogrodzenie też trzeba odpowiednio zadbać, żeby nam nie zardzewiało. Więc ja jednak stawiałabym na drewno Oczko.
No ale chyba mimo wszystko przy metalowym jest mniej pracy, tak mi się wydaje.
Zobacz ogrodzenia metalowe. Bardzo duży wybór, do tego mają inne rzeczy, nawet bramy. I tym podobne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Macie może jeszcze jakieś dodatkowe propozycje? Akurat zaczął interesować mnie ten temat i zastanawiam się nad odpowiednim ogrodzeniem, ale lubię mieć z czego wybierać Uśmiech
Może popatrz na stronę growmat.pl producenta paneli ogrodzeniowych? My właśnie u nich zamawialiśmy, ponieważ mają duży wybór i rozsądne ceny. A muszę przyznać, że trochę się naszukaliśmy zanim zdecydowaliśmy się na Growmat.
Proponuję ogrodzenie aluminiowe - możesz sobie skonfigurować idealnie pod twoje wymiary i potrzeby na tej stronie http://super-ogrodzenia.pl/konfigurator/
Myślę, że warto zainteresować się również ogrodzeniami palisadowymi z design.ogrodzenia.pl. Jak szukałam czegoś takiego dla siebie, to właśnie one wydały mi się najciekawsze i najlepiej wykonane.
Bardzo ładne są ogrodzenia zrobione z metalu. Możecie sprawdzić sobie firmę Palimet, która zajmuje się obróbka plastyczna blach, więc takie ogrodzenia również pewnie wykonują.
W ogrodzie moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się siatka ogrodzeniowa. Powlekane siatki ogrodzeniowe są naprawdę trwałe i solidne, dlatego też uważam, że są dobrym rozwiązaniem. Zajrzyjcie sobie do sklepu https://zampol24.pl/14-siatki-ogrodzeniowe-powlekane , gdzie można zakupić właśnie tego typu ogrodzenia.
Stron: 1 2
Przekierowanie