Forum Kobiet - forum dla kobiet. Kobieta i jej forum

Pełna wersja: Wczasy z dzieciurami w kraju - gdzie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie waszym zdaniem warto pojechać z dzieciarami na wczasy w Polsce?
Nie chce mi się z całą czeredą telepać przez pół Europy. Szkoda mi na to urlopu.
W Polsce jest cała masa takich miejsc, które nadają się na wypoczynek z dzieciarami.
Uderzaj nad jezioro gdzieś.
Na przykład tutaj http://www.cwsostrzyce.com/ masz domki na Kaszubach.
Ogólnie cały ten ośrodek wczasowy jest przygotowany do tego, żeby dzieciaki miały co tam robić.
Poczytaj tam sobie dokładniej.
Wczasy w kraju w lesie i nad jeziorem to najlepsze wakacje, bo dają możliwość swobodnej zabawy i dzieci się nie nudzą. Tylko trzeb koniecznie zadbać o zabezpieczenie przed insektami, których mamy w Polsce coraz więcej. Podobno nawet mamy w Polsce nowe kleszcze, które przyszły do nas z cieplejszych rejonów Europy. Ja dla mojej rodziny szykuję zestaw do usuwania kleszczy Kick the Tick Zestaw zawiera spray z zastosowaną technologią APRF™ (Anti-Parasite Removal Film) tworzy trwałą powłokę, która zapobiega rozerwaniu kleszcza podczas jego usuwania minimalizując ryzyko kontaktu z materiałem zakaźnym. Zastosowanie wyrobu powoduje zamrożenie i zahamowanie wydzielania zakaźnej śliny przez żerującego kleszcza.
Przekierowanie